22.02.24

Kontaktid

Muhu Vallavalitsus
 
Reg.nr: 75018710
Aadress: Keskuse, Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond 94701
E-post: vald[ät]muhu.ee
Telefon: +372 453 0672
A/a: EE782200001120228703 (Swedbank)
Arved: Muhu Vallavalitsus võtab vastu ainult e-arveid. Lisainfo telefonil +372 453 0673
 
Tööaeg
E-K 8.30-17.00, N 8.30-18.00, R 8.30-16.00
lõuna 12.30-13.00
Kodanike vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel vastava spetsialistiga
Muhu Vallavalitsuse ametnike ja töötajate tööruumid asuvad Muhu Majas (Keskuse, Liiva küla).
 

Alates 01.07.2021 kehtivad Muhu Vallavalitsuse kui ametiasutusega suhtlemisel alljärgnevad täiendavad e-posti aadressid:

kantselei@muhu.ee – aadressile palume saata avaldused/ taotlused, teabenõuded, selgitustaotlused jm menetlemist nõudvad kirjad. 

naidud@muhu.ee – soojuse-, vee- ja elektrinäitude edastamiseks. 

 
Ametikoht Nimi Telefon E-mail

Vallavanem

puhkab 21.02-03.03.24
asendab A. Auväärt

Raido Liitmäe

+372 453 0670,
+372 508 2776

raido.liitmae@muhu.ee

Vallasekretär

puhkab 26.02-03.03.24

Ave Toomsalu +372 453 0677 vald@muhu.ee
Sekretär-registripidaja Heiske Tuul +372 453 0672 heiske.tuul@muhu.ee
Arendusspetsialist Annika Auväärt +372 5622 1922, +372 453 0674 annika@muhu.ee

Finantsjuht

puhkab 16.02-23.02.24
asendab K. Veskimeister

Liia Saaremäel +372 527 4842 liia@muhu.ee
Vanemraamatupidaja Irena Tarvis +372 453 0673 irena.tarvis@muhu.ee
Sotsiaal- ja lastekaitsespetsialist

Anneli Tõru

+372 5664 6773
+372 5801 7055

sotsiaal@muhu.ee
lastekaitse@muhu.ee
Sotsiaalhooldaja Ragne Põld +372 53501236 ragne@muhu.ee
Keskkonnaspetsialist
ametijuhend
Piret Lang +372 453 0681 keskkond@muhu.ee

Maa- ja planeeringuspetsialist
ametijuhend

Pille Tamm +372 453 0680 maa@muhu.ee
Ehitusspetsialist Ludvik Mõtlep +372 453 0682 ehitus@muhu.ee

Kultuurijuht

ametijuhend

Kätli Saarkoppel +372 5307 1949 kultuur@muhu.ee
IT-spetsialist
(käsundusleping)
Madis Rehepapp +372 522 1365 it@muhu.ee
Kesse saarevaht Elsa Vatter +372 5303 1001 elsavatter@gmail.com
andmekaitsespetsialist (teenusleping)   andmekaitse@muhu.ee

 

 

Toimetaja: AVE TOOMSALU