13.07.20

Kontaktid

Muhu Vallavalitsus
 
Reg.nr: 75018710
Aadress: Vallamaja, Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond 94701
E-post: vald@muhu.ee
Telefon: +372 453 0672
A/a: EE782200001120228703 (Swedbank)
Arved: Muhu Vallavalitsus võtab vastu ainult e-arveid. Lisainfo telefonil +372 453 0673
 
Tööaeg
E-K 8.30-17.00, N 8.30-18.00, R 8.30-16.00
lõuna 12.30-13.00
 
Kodanike vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel vastava spetsialistiga
Muhu Vallavalitsuse ametnike ja töötajate tööruumid asuvad vallamajas, kontor-soojakus vallamaja hoovil ja Muhu Hooldekeskuse hoone 1. korrusel.
 
Ametikoht Nimi Telefon E-mail Koht
Vallavanem Raido Liitmäe

+372 453 0670,
+372 508 2776

raido.liitmae@muhu.ee Vallamaja
Vallasekretär Ave Toomsalu +372 453 0677 vald@muhu.ee Vallamaja
Sekretär-registripidaja Heiske Tuul +372 453 0672 heiske.tuul@muhu.ee Vallamaja
Arendusnõunik Annika Auväärt +372 5622 1922, +372 453 0674 annika@muhu.ee Vallamaja
Pearaamatupidaja Liia Saaremäel +372 453 0673 liia@muhu.ee Vallamaja
Raamatupidaja Irena Tarvis +372 453 0673 irena.tarvis@muhu.ee Vallamaja
Sotsiaalnõunik Triin Valk +372 459 8196, +372 5664 6773 triin.valk@muhu.ee Hooldekeskus
Sotsiaalhooldaja Aili Õige +372 459 8196,
+372 5356 3180
aili@muhu.ee Hooldekeskus
Lastekaitsespetsialist Svea Auväärt +372 5801 7055 lastekaitse@muhu.ee Hooldekeskus
Maa- ja planeeringunõunik Tambet Tamm +372 453 0680 maa@muhu.ee Kontor-soojak
Keskkonnaspetsialist Piret Lang +372 453 0681 keskkond@muhu.ee Kontor-soojak
Ehitusspetsialisti tööülesannete täitja Toomas Oll +372 453 0682 ehitus@muhu.ee Kontor-soojak
         

 

 

 

Toimetaja: PIRET LANG