Seminarisari „SUVEKS VALMIS“

Töötukassa korraldab seminare, mis toetavad pandeemia tõttu kannatada saanud sektoreid. Osale tasuta veebiseminaridel, kuhu ootame turismi-, majutus- ja toitlustussektori praeguseid ja tulevasi töötajaid.

1. Töötukassa jätkab SUVEKS VALMIS! seminari sarjaga, mille eesmärk on anda kasulikke ja praktilisi teadmisi klientide paremaks teenindamiseks ning edukaks toimetulekuks turismi-, majutus- ja toitlustussektoris.

01.06.2022: Hea teeninduse eeldused: klienditeenindaja hoiak ja soov teenindada

14.06.2022: Hea teenindaja tunnused: külalislahke klienditeenindus

17.06.2022: Teeninduse mitmekesisus: suhtlemine erineva kultuuri taustaga klientidega

22.06.2022: Teenindus ootamatutes olukordades: probleemilahendamise oskus

Lisainfo ja registreerumine (kuni 30. mai): www.tootukassa.ee/et/artikkel/seminarisari-suveks-valmis

2. Töötukassa korraldab metalli- ja masinatööstusele suunatud veebiseminari „Tootmise digitaliseerimine", mille eesmärk on viia kuulajad kurssi tootmise digitaliseerimise võimalustega ning uute tehnoloogiate rakendamisega sektoris. Seminar on mõeldud kõigile neile, kes töötavad metalli- ja/ või masinatööstuses või tunnevad huvi selle valdkonna arengute osas, tööotsijad, karjääripööret kaaluvad inimesed.

Seminar toimub Zoom'i keskkonnas 02.06.2022 kell 9:30-14:45. Seminari tutvustatakse digitaalse tootmise tehnoloogilisi lahendusi, tootmises enim kasutatavaid tehnoloogiaid ning digitaalse tootmise näiteid ja edulugusid. Seminaril osalemine on tasuta ning seda rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Lisainfo ja registreerumine (kuni 29. mai): https://www.tootukassa.ee/et/sundmused/veebiseminar-tootmise-digitaliseerimine