XIX Muhu Jooksu tulemused ja pildid

Kokku osales 19. Muhu jooksul 234 jooksuhuvilist:

XIX Muhu jooksu pildid leiad siit: http://pildid.muhu.ee/thumbnails.php?album=4

Võitjad klasside kaupa

Põhijooks (21,1 km)   Rahvajooks (6,3 km)
                   
  Mehed       Mehed  
I KAUPO UUETOA 1.15,49   I JOHANNES LAUR 0.21,32
II PRIIT KALD 1.31,41   II MAIRO MÄNDLA 0.22,56
III RAIMO ÜLAVERE 1.35,54   III INNAR SEPP 0.25,09
             
  Naised       Naised  
I ANNI KINGSEPP 1.31,22   I LIINA PEHK 0.27,56
II ULLA MERESMA 1.51,30   II TAIMI KANGUR 0.29,43
III HANNA - LIINA PALU 1.54,40   III KAIA MAASING 0.29,58
             
  Mehed seeniorid       Mehed seeniorid  
I KAUPO UUETOA 1.15,49   I INNAR SEPP 0.25,09
II PRIIT KALD 1.31,41   II JAN KÕRVA 0.29,21
III RAIMO ÜLAVERE 1.35,54   III IVAR ANSPER 0.30,30
             
  Naised seeniorid       Naised seeniorid  
I ULLA MERESMA 1.51,30   I TAIMI KANGUR 0.29,43
II AURI VIITAK 1.55,01   II KAIA MAASING 0.29,58
III ANNE-LI TILK 1.54,29   III KATRIN TÄNAV 0.32,08
             
          Noormehed  
        I KARL KUNNAS 0.29,54
        II KRISTER NAABER 0.35,37
        III HINDREK ANSPER 0.36,22
             
  Neiud       Neiud  
I HANNA - LIINA PALU 1.54,40   I MIIA TÜÜR 0.36,17
        II HELEN KUUM 0.38,11
        III SARA KROON 0.41,17
             
          Poisid  
        I JOOSEP LUHT 0.30,14
        II MARKO UNT 0.30,22
        III ALEKS PISA 0.33,42
             
          Tüdrukud  
        I ELENOR TRUUTS 0.34,46
        II JOHANNA LUHT 0.38,13
        III ALEXANDRA ANNISTE 0.41,19

Parimad muhulased

Põhijooks:
  • Mehed seeniorid: 8. HEIKI AULIK 1.46,47
  • Naised seeniorid: 22. ANNELI PEEGEL 2.36,14
  • Naised: 25. ANNA- MARIA TUULING 2.38,44

Rahvajooks:

  • Mehed: 4. KARDO LIITMÄE 0.26,39
  • Mehed seeniorid: 24. KÄSPER KIVISOO 0.33,17
  • Naised: 69. ANN RIST 0.44,32
  • Naised seeniorid: 45. KAIE PEEGEL 0.38,18
  • Neiud: 36. MIIA TÜÜR 0.36,17
  • Noormehed: 34. KRISTER NAABER 0.35,37
  • Poisid: 16. JOOSEP LUHT 0.30,14
  • Tüdrukud: 44. JOANNA LUHT 0.38,13
Aktiivseim Muhu küla: LIIVA
Vanim osaleja: INNA SOOÄÄR (s.a. 1944)
Noorim osaleja: ELISE ROLIES-SEPP (s.a. 2021)
Loosiratta võitja: LOGAN LEIS
 

Täielikud tulemused:

Põhijooks 21,1 km (poolmaraton)

Võitja keskmine kiirus: 16,698 km/h
Võitja aeg: 1h15'49''

Koht Koht oma
klassis
Koht naiste
arvestuses
Number Sünniaasta Nimi Klass Tiim Aeg
1 1   13 1981 Uuetoa, Kaupo MS SK Jooksupartner 1h15'49''
2 1 1 5 1990 Kingsepp, Anni N Sparta 1h31'22''
3 2   27 1974 Kald, Priit MS Taavo Tenno Autokool 1h31'41''
4 3   10 1970 Ülavere, Raimo MS Raimo Ülavere  Coaching 1h35'54''
5 1   17 1992 Tilk, Janno M   1h36'15''
6 2   18 1986 Jõgi, Martin M Mõega 1h39'22''
7 3   8 1998 Grünthal, Ilmar M   1h44'57''
8 4   25 1980 Aulik, Heiki MS Soonda 1h46'47''
9 5   15 1980 Kivi, Vaiko MS Päästeamet 1h47'23''
10 6   20 1961 Tilk, Tiit MS JK Sarma 1h47'58''
11 4   7 1998 Robert, Mevenig M Tallinn 1h49'18''
12 1 2 2 1978 Meresma, Ulla NS Mõega 1h51'30''
13 5   19 2000 Kollo, Henri M Paenase 1h54'29''
14 1 3 9 2004 Palu, Hanna-Liina Neiu Sparta Spordiklubi 1h54'40''
15 2 4 11 1975 Viitak, Auri NS Swedbank 1h55'01''
16 7   12 1961 Kokk, Meelis MS Ruukki Products AS 1h57'10''
17 3 5 16 1962 Tilk, Anne-Li NS JK Sarma 1h57'30''
18 8   28 1970 Tillo, August MS Simiste 2h00'27''
19 9   22 1959 Ratas, Indrek MS Kungla küla 2h00'36''
20 6   14 1991 Kuusik, Kert M   2h13'05''
21 4 6 4 1970 Mumm, Kadri NS Sparta SK 2h16'12''
22 5 7 1 1974 Peegel, Anneli NS Hanila Tuletõrje Selts Vatla VPK 2h36'14''
23 6 8 21 1970 Ratas, Vilvi NS Kungla küla 2h36'35''
24 7 9 6 1977 Rannarüütel, Mirjam Helen NS Miramee Stuudio 2h37'58''
25 2 10 26 1989 Tuuling, Anna-Maria N Nõmmküla 2h38'44''
               
Ei startinud              
      3 1979 Holm, Raido MS    
      23 1977 Le Negrate, Yann MS Kuninguste küla / Wilesden  Tria  
      24 1985 Piipuu, Kristiina NS Kuressaare Nooruse  Kool  

 

Rahvajooks 6,3 km

Võitja keskmine kiirus: 17,554 km/h
Võitja aeg: 21'32''

Koht Koht oma
klassis
Koht naiste
arvestuses
Number Sünniaasta Nimi Klass Tiim Aeg
1 1   278 2002 Laur, Johannes M Tartu SS Kalev 21'32''
2 2   298 1985 Mändla, Mairo M Kaarma 22'56''
3 1   248 1967 Sepp, Innar MS JK Sarma 25'09''
4 3   181 1998 Liitmäe, Kardo M SK Muhu 26'39''
5 4   300 1986 Maripuu, Märt M Põitse 27'14''
6 5   195 1986 Kraavik, Peeter M Liiva 27'33''
7 6   170 1984 Toom, Eiko M Arigato 27'37''
8 1 1 176 1988 Pehk, Liina N   27'56''
9 7   214 1989 Kiis, Martin M   28'01''
10 8   250 1989 Simso, Koit M Pallasmaa 29'04''
11 9   186 1991 Saabas, Timo M Mõega ,,
12 2   219 1981 Kõrva, Jan MS JK Sarma 29'21''
13 1 2 249 1972 Kangur, Taimi NS Leisi kool 29'43''
14 1   287 2005 Kunnas, Karl Noormees Tallinn 29'54''
15 2 3 208 1986 Maasing, Kaia NS SK Jooksupartner 29'58''
16 1   273 2010 Luht, Joosep P Kallaste 30'14''
17 2   262 2012 Unt, Marko P Rinsi 30'22''
18 3   217 1977 Ansper, Ivar MS Metsküla / Saaremaa 30'30''
19 10   215 1992 Kaasik, Kristjan M   32'00''
20 3 4 165 1972 Tänav, Katrin NS JK Sarma 32'08''
21 11   261 1984 Klaas, Tõnis M Madisemetsa talu 32'26''
22 4   166 1965 Arnus, Rain MS Sigma PG 33'07''
23 5   293 1969 Koplimäe, Ain MS JK Sarma 33'11''
24 6   189 1980 Kivisoo, Käsper MS Pärase 33'17''
25 4 5 299 1981 Lepik, Liina Maria NS Odra talu 33'31''
26 12   164 2001 Johanson, Artur M   33'36''
27 3   251 2010 Pisa, Aleks P Päelda 33'42''
28 7   190 1975 Rosin, Kaido MS RKK 33'55''
29 8   185 1981 Tamm, Tambet MS Kuivastu 34'03''
30 13   191 1995 Peegel, Lauri M Tupenurme 34'05''
31 4   265 2012 Mägi, Remy P Ridasi 34'33''
32 1 6 224 2012 Truuts, Elenor T Nõmmküla 34'46''
33 5   169 2011 Toom, Tristan-Erik P Tabasalu triatloniklubi 35'18''
34 2   160 2009 Naaber, Krister Noormees Liiva 35'37''
35 2 7 281 2003 Kuusaru, Katariina N Linnuse 36'09''
36 1 8 255 2009 Tüür, Miia Neiu Viira 36'17''
37 3   218 2007 Ansper, Hindrek Noormees Metsküla / Saaremaa 36'22''
38 9   253 1972 Mardiste, Peep MS Tartu / OK Kape 36'40''
39 14   235 1990 Rist, Rait M Oina 36'59''
40 10   247 1974 Aasmäe, Argo MS Hellamaa 37'45''
41 6   270 2011 Ling, Toomas P Lehtmetsa 37'50''
42 5 9 276 1970 Kuum, Elo NS Võlla 37'57''
43 2 10 277 2006 Kuum, Helen Neiu Võlla 38'11''
44 2 11 274 2013 Luht, Joanna T Kallaste 38'13''
45 6 12 192 1976 Peegel, Kaie NS Tupenurme 38'18''
46 7 13 222 1974 Sokmann, Lagle NS   38'26''
47 15   233 1990 Viin, Christher-T. M Liiva 38'35''
48 8 14 223 1981 Ülem-Truuts, Reine NS Nõmmküla 38'48''
49 16   157 1989 Kaasik, Alvar M Kantsi 39'06''
50 9 15 220 1969 Kollo, Eva-Lisa NS Paenase 39'13''
51 17   216 1987 Kubja, Argo M Vääna-Jõesuu 39'39''
52 10 16 210 1984 Kommel, Katrin NS Muhu kodutütred 40'02''
53 11   221 1974 Liitmäe, Jaan MS   40'21''
54 12   263 1976 Unt, Reimo MS Rinsi 40'36''
55 18   297 1986 Lepp, Sten-Erik M Oina 40'49''
56 7   241 2012 Evert, Kristofer P Võlla 41'15''
57 3 17 264 2008 Kroon, Sara Neiu Paaste 41'17''
58 3 18 159 2014 Anniste, Alexandra T   41'19''
59 11 19 182 1977 Jõgi, Riina NS Leeskopa 41'32''
60 12 20 158 1979 Anniste, Kristi NS   41'37''
61 8   232 2012 Toomsalu, Arti P Paenase 41'53''
62 4 21 188 2010 Kivisoo, Katriin T Pärase 41'54''
63 9   196 2010 Kalm, Sebastian P Liiva 42'01''
64 10   286 2010 Konrad, Viljam P Päelda 42'22''
65 13 22 254 1979 Kaukis, Sabina NS Paenase 43'00''
66 11   173 2012 Saaremäel, Lukas P FC Flora 43'19''
67 14 23 162 1981 Soonsein, Maris NS Nõmmküla 43'21''
68 13   282 1960 Kuusaru, Ilmari MS Linnuse 43'58''
69 3 24 236 1989 Rist, Ann N Oina 44'32''
70 4 25 289 2006 Mahlak, Nora Neiu Orissaare ,,
71 5 26 288 2005 Tamtik, Lissel Lee Neiu Orissaare 44'33''
72 4 27 209 1994 Kaasik, Merili N   44'36''
73 6 28 246 2009 Aasmäe, Mariin Neiu Hellamaa 44'53''
74 15 29 207 1979 Tohv, Mailo NS Ridasi 45'19''
75 16 30 183 1982 Tarvis, Marika NS Ridasi küla ,,
76 12   172 2010 Saaremäel, Oskar P FC Flora 46'40''
77 14   174 1974 Saaremäel, Indrek MS Tripassion 46'42''
78 13   260 2013 Klaas, Karl Markus P Madisemetsa talu 47'58''
79 15   238 1954 Aulik, Ivo MS Soonda 48'06''
80 17 31 155 1980 Otter, Veronika NS   ,,
81 18 32 266 1953 Mõtlep, Ellen NS Ratla küla Saaremaa 50'00''
82 16   267 1954 Mõtlep, Ludvik MS Ratla küla Saaremaa ,,
83 5 33 295 2012 Lepp, Paul-Johan T Oina 50'36''
84 6 34 294 2013 Lepp, Malene-Mei T Oina ,,
85 14   193 2011 Umal, Kristjan P Vahtraste 51'26''
86 19 35 177 1976 Vassiljev, Merje NS Külasema 52'02''
87 15   252 2010 Ots, Ragnar P Päelda 53'00''
88 16   184 2013 Umal, Markus Jüri P Vahtraste ,,
89 20 36 171 1982 Kivisoo, Gerli NS Pärase 53'08''
90 19   285 1985 Vahter, Andres M Kapi 53'14''
91 17   283 2015 Vahter, Aleksander P Kapi ,,
92 7 37 226 2014 Truuts, Roosi T Nõmmküla 53'22''
93 18   291 2012 Kindel, Sander P Kallaste 54'41''
94 21 38 194 1986 Naaber-Kalm, Liis NS Liiva 54'56''
95 7 39 268 2009 Niinep, Mari-Ann Neiu Kuivastu 55'42''
96 8 40 258 2004 Vaha, Margarita Neiu Saaremaa Gümnaasium 55'43''
97 9 41 259 2009 Kaasik, Margaret Neiu Kantsi ,,
98 8 42 212 2013 Kommel, Kädi T Muhu kodutütred ,,
99 10 43 211 2007 Kommel, Kai Neiu Muhu kodutütred ,,
100 22 44 275 1982 Holm, Annely NS Lõetsa 56'23''
101 23 45 230 1969 Liitmäe, Kairi NS Viira 56'25''
102 24 46 213 1966 Vokk, Ene NS Muhu PK ,,
103 25 47 199 1975 Augva, Siiri NS   56'32''
104 9 48 280 2014 Mäe, Marii T Põitse 56'54''
105 19   279 2012 Mäe, Markus P Põitse ,,
106 26 49 257 1981 Randmets, Reelika NS Vanamõisa 57'07''
107 27 50 256 1981 Huum, Hety NS Kapi ,,
108 20   284 2012 Vahter, Andreas P Kapi 57'18''
109 28 51 292 1976 Kindel, Maie NS Kallaste 57'19''
110 29 52 200 1976 Toomsalu, Ave NS Paenase 57'28''
111 30 53 296 1987 Lepp, Mariin NS Oina 58'15''
112 10 54 237 2014 Aulik, Lee T Soonda 58'17''
113 31 55 240 1984 Aulik, Kätlin NS Soonda ,,
114 20   239 1985 Aulik, Hannes M Soonda 58'19''
115 11 56 290 2009 Kindel, Anete Neiu Kallaste 59'36''
116 32 57 225 1957 Ülem, Reet NS Nõmmküla 1h00'52''
117 11 58 243 2015 Kõll, Linda T Pädaste 1h02'12''
118 21   242 2014 Veskimeister, Kenzo Robin P Pädaste 1h02'18''
119 33 59 244 1977 Korotkova, Margit NS Pädaste 1h02'19''
120 17   245 1973 Veskimeister, Andres MS Pädaste 1h02'26''
121 12 60 202 2004 Robert, Aelaig Neiu Viira 1h03'45''
122 5 61 203 2003 Kunnas, Grete N Viira ,,
123 12 62 206 2011 Tohv, Emma Renate T Ridasi 1h06'04''
124 13 63 301 2012 Tohv, Eliise Loreen T Ridasi 1h06'05''
125 34 64 271 1987 Ling, Riin NS Lehtmetsa ,,
126 14 65 304 2012 Liivand, Liis T Ridasi 1h06'06''
127 35 66 187 1980 Naaber-Kivisoo, Liina NS   1h07'34''
128 36 67 198 1974 Privits, Evelin NS Suuremõisa 1h09'15''
129 37 68 197 1978 Tuus, Pirko NS Liiva 1h09'18''
130 38 69 303 1966 Nõgu, Raili NS   1h11'12''
131 22   302 2015 Nõgu, Rico P   1h11'15''
132 39 70 269 1973 Avik, Tiina NS Kallaste 1h12'33''
133 4   179 2004 Loime, Indrek Noormees Külasema 1h15'32''
134 15 71 234 2014 Uustalu, Grethe T Pärase 1h15'36''
135 16 72 205 2013 Tamm, Anni T Kuivastu 1h15'38''
136 40 73 154 1944 Sooäär, Inna NS Soonda 1h17'02''
137 41 74 204 1966 Grünthal, Tiiu NS Viira ,,
138 18   178 1980 Vassiljev, Ainar MS Külasema 1h18'14''
                 
Katkestajad              
      151 1966 Vahersalu, Leelo  NS  Kopli Tallinn  
      152 1985 Mägus, Mikk  Ridasi  
      153 1984 Mägus, Katrin  NS  Ridasi  
      180 1990 Mätas, Marju  Külasema  
      201 2008 Kunnas, Astrid  Neiu  Viira  
      272 1981 Luht, Pille-Riin  NS  Kallaste  
                 
Ei startinud              
      156 1987 Kommel, Martina  NS    
      161 1988 Lodi, Priit  M    
      163 1966 Chapman, Benedict Anthon  MS  Nõmmküla  
      167 1975 Eichfus, Kaido  MS  Saarte Tehnika  
      168 2009 Lepp, Reio Markkus  Noormees    
      175 2004 Kruuser, Karli  Noormees  Kallaste  
      227 2012 Piipuu, Jasper  Kuressaare Nooruse Kool  
      228 1956 Võidula, Malle  NS    
      229 2010 Piipuu, Emma  Kuressaare Nooruse Kool  
      231 1978 Saarkoppel, Kätli  NS    

 

Lastejooks 0,2 km

Koht Sünniaasta Nimi Klass Tiim
1 2016 Aaslaid, Arabella T  
1 2013 Aav, Teodor P Viira
1 2020 Aav, Lee T Viira
1 2015 Aleksander, Vahter P Kapi
1 2015 Aule, Lisete T Nõmmküla
1 2019 Aulik, Lia T Soonda
1 2019 Aulik, Otto P Soonda
1 2015 Jaaska, Joel P Raugi
1 2019 Joel, Luht P Kallaste
1 2019 Kaljuste, Aleks P Liiva
1 2016 Kalm, Säde-Liset T Liiva
1 2018 Karu, Saara T Orissaare
1 2017 Kivisoo, Georg P Pärase
1 2015 Kivisoo, Kristiin T Pädaste
1 2019 Kivisoo, Aaron P Pärase
1 2017 Klaas, Richard Krister P Madisemetsa talu
1 2019 Klaas, Roland Kristofer P Madisemetsa talu
1 2015 Kraavik, Kaileen T Liiva
1 2016 Kraavik, Marleen T Liiva
1 2015 Kõll, Linda T Pädaste
1 2018 Kõrge, Lauren T Viira
1 2019 Kõrva, Jarden P  
1 2019 Kütt, Mari T Liiva küla Saaremaa vald
1 2014 Lanno, Joosep T Lõetsa
1 2015 Lanno, Teele T Lõetsa
1 2016 Leichter, Lenore T  
1 2018 Leis, Logan P Tornimäe
1 2016 Lepp, Ida-Noveleen T  
1 2019 Lepp, Ruuben P  
1 2020 Luhamäe, Alisa T Vasalemma
1 2018 Luhamäe, Polina T Vasalemma
1 2016 Läänesaar, Lii Marii T Simiste
1 2016 Maripuu, Oskar P Põitse
1 2016 Maripuu, Bianka T Põitse
1 2017 Miilits, Sofi Loree T  
1 2017 Mägus, Mäx P Ridasi
1 2018 Mägus, Älly T Ridasi
1 2015 Mägus, Mät P Ridasi
1 2019 Mändla, Märten P  
1 2017 Niinep, Marleen T Kuivastu
1 2015 Nõgu, Rico P  
1 2015 Pajusild, Sebastian P Vahtraste
1 2018 Pehk, Käre T  
1 2021 Pehk, Pent P  
1 2016 Piipuu, Sohvi T Ida-Niidu Lasteaed
1 2019 Rist, Harri P Oina
1 2021 Rolies-Sepp, Elise T Lepiku
1 2016 Rüütel, Gregor P Pädaste
1 2012 Saaremäel, Iida T Levalõpme
1 2021 Saartok, Steven P Tamse
1 2017 Saartok, Simon P Tamse
1 2018 Soop, Hilda Johanna T Tupenurme
1 2016 Soop, Pärtel Jonathan P Tupenurme
1 2014 Tamm, Mia Matilde T Raugi
1 2016 Tamm, Robin Lukas P Raugi
1 2019 Tamm, Liise T Kuivastu
1 2017 Tiidovee, Oskar P Lõetsa
1 2018 Truuts, Loreen T Nõmmküla
1 2018 Tuuling, Elli T Pähkla
1 2016 Tüür, Oskar P Viira
1 2015 Tüür, Valter P Rannaküla
1 2018 Vihm, Ruudi P  
1 2016 Vihm, Liisu T  
1 2019 Virak, Sander P Muhu