« Tagasi

Muhu Orienteerumine 2020 - Juubeli eri!

Alguskuupäev: 8.08.20
Kestus 11:30
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: Liiva, Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond
  + Lisa minu kalendrisse

Suur kahe- ja neljarattalistega orienteerumine tuleb taas!

Juubeli orienteerumine 10. kord!
VIIMANE KORD VEEL!

EELREGISTREERIMINE ON AVATUD:
Koguneme 11:30 Aki Kõrtsu ees parklas.
12:15 võistlejate koosolek
13:00 START
15:30 FINIŠH
Peale võistlust autasustamine ning õhtul aftekas Aki Kõrtsus. Saadame orienteerumise lõbusalt ära.

Seekord jälle on kogu võistluse süsteem läbi NaviCupi. See on app, mille abil leiate üles punktid tunduvalt lihtsamalt, kui varem ning kogu võistlus on süsteemi lisatud - navigeerimine, punktid, pildid, skoorid ja trajektoorid. Navicup mobiilirakendust saab alla laadida Google Play poest. Tehnilised nõuded telefonile või tahvelarvutile: Android 4.0.3 ja uuemad, kaamera, GPS ja toimiv andmeside. Kindlasti lae telefoni/tahvelarvuti aku eelnevalt täis ja võimalusel võta kaasa ka akupank või autolaadija. Mobiilirakendus mõõdab kiirust ning kiiruse ületajaid ootab ees diskvalifitseerimine võistluselt.

Lisaks on tulemas vingeid lisaülesandeid ja mitmeid mõõduvõtmiseid!

Võta sõbrad kaasa ja veeda VIIMAST KORDA adrenaliini täis päev meiega, sest just Sinu võistkond võib olla see, kes sellel aastal rändkarika endaga koju kaasa viib.

Eelregistreerijatele osalustasu 10€ kuni 25.07, 15€ kuni 1.08 ja kohapealt 20€. Eelregistreerimiseks kirjutada: Keidy Jõgi või M.ENT . :)

Võistkonnas võib olla nii palju inimesi, kui on võistlusmasinas kohti. Mootorratturid ja jalgratturid saavad ise moodustada sobivad võistkonnad.
Parimatele kostüümidele ja kaunistatud autodele eriauhinnad.

Rändkarikat tulevad uuele võitjale edasi andma eelmise aasta võitjad. Sel aastal võid just Sina see olla, kes rändkarika endale päriseks võidab!

Õhtu lõpetame legendaarses Aki Kõrtsis algusega 21:00!

#MuhuOrienteerumine #MuhuEntertainment