20.02.20

Külavanemad

Muhu vallas reguleerib külavanemate valimist ja tagasikutsumist ning sätestab õigused ja kohustused Muhu valla külavanema statuut.

Küla Pere Nimi Telefon E-mail
Aljava Mardi Tõnu Ligi 5275692 tonuoma@hot.ee
Hellamaa Sarapuu Matti Kaljuste 5048142 mattkaljuste@hot.ee
Igaküla Ennu Marko Mets 5285674 marko@emb.ee
Kallaste Anduvälja Andres Kindel 5215966 kindel.andres@gmail.com
Kantsi Nuka Heljo Nikkel 4528082  
Kapi        
Kesselaid   Elsa Vatter  53031001  
Koguva Andruse Tarmo Jõeleht 5038636 tarmo@swedeco.ee
Kuivastu Mere Valli Tarvis 56691923 vallitarvis@hot.ee
Külasema Sepa-Hansu Malle Mätas 53008874 malle.matas@gmail.com
Laheküla Suuremõisa Antsu-Jaani Märt Lehto 5032010 lehto@muhu.ee 
Lalli Tähvena Tiiu Saartok 5054611 tahvenatiiu@hot.ee
Leeskopa Ridasi Nabi Rein Saksakulm 5185933 resaksakulm@hot.ee
Lehtmetsa Aadu Tarvi Valdmets 56470432 tarvivald@gmail.com
Lepiku        
Levalõpme Tooma Veikko Veskimeister 5273603 veikkovm@hot.ee
Liiva Värava Endel Jõgi 4598659  
Linnuse Posti Egne Randmets 5089071 egne.randmets@mail.ee
Lõetsa Vahtra Hants Kipper 56470428 hants.kipper@mail.ee
Mõega Saarevälja Merle Väli 51989482 merleväli13@gmail.com 
Mõisaküla        
Mäla Metsa Eleena Päll 59037248 eleenap121@hot.ee 
Nautse Laasu Helena Erik 5034237 helena@jaanalind.ee
Nurme        
Nõmmküla   Andres Tammik 5295140 muhulane1964@gmail.com
Oina Jüri Kadri Kask 53423744 Kadri.Kask@emu.ee
Paenase Põllu Ave Toomsalu   ave.toomsalu@muhu.ee
Pallasmaa Kase Indrek Võeras 4530682 indrek@muhu.ee
Piiri Metsavahi Irena Tarvis 55655942 irena.tarvis@muhu.ee
Põitse Nõmme Ivo Maripuu 56200412 ivo.maripuu@mail.ee
Pädaste Kolga Marve Järv 56692052 marve.jarv@gmail.com 
Päelda Paenase Põllu Ave Toomsalu   ave.toomsalu@muhu.ee
Pärase   Aarne Jõgi 5114782 aarnejogi1@gmail.com
Raegma        
Rannaküla Jalaka Kaarel Tüür 56889150 kaareltyyr@hotmail.com
Raugi Matsi Tõnu Väärtnõu 4598317  
Rebaski Jalaka Kaarel Tüür 56889150 kaareltyyr@hotmail.com
Ridasi Nabi Rein Saksakulm 5185933  resaksakulm@hot.ee
Rinsi Paenase Põllu Ave Toomsalu   ave.toomsalu@muhu.ee
Rootsivere Uustalu Toomas Rohtlaan 5021391 toomas.rohtlaan@mail.ee
Rässa   Lembit Karp 56677280 karp12@hot.ee 
Simiste Reinu Marika Allas 53443656 marika.allas@gmail.com
Soonda   Aivar Äkke 5200545  
Suuremõisa Antsu-Jaani Märt Lehto 5032010 lehto@muhu.ee
Tamse Jalaka Kaarel Tüür 56889150 kaareltyyr@hotmail.com
Tupenurme Maripuu Hillar Peegel 4598294 hillarpeegel@gmail.com
Tusti        
Vahtraste        
Vanamõisa Matsi-Laasu Viive Ling 56352185 viive.ling@mail.ee   
Viira Tähvena-Tooma Eve Suurkivi 4598541 esuurkivi@gmail.com
Võiküla Välja Ülo Laanoja 5073852 ylo.laanoja@mail.ee
Võlla Kiviristi Leino Rihkrand 5109245 rihart@hot.ee

 

Toimetaja: ANNIKA AUVÄÄRT