« Tagasi

Saare maakonna parim maaraamatukoguhoidja 2022 on Marie Saarkoppel

Parimat maaraamatukoguhoidjat valitakse Eesti maakondades juba 22 aastat ning see nimetus antakse just sel aastal raamatukogutöös ning ka oma piirkonnas muudel aladel silmapaistnud olulise tegevuse eest.

Marie pälvis kolleegide tunnustuse südamega tehtud töö eest lugemistraditsiooni hoidmisel ja edendamisel Muhumaal, tegevuse eest kohalike kultuuritraditsioonide säilitamisel ja tutvustamisel ning panuse eest kohaliku kogukonna tegevusse. Marie Saarkoppel esitati ka Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu üle-eestilise auhinna "Aasta maaraamatukoguhoidja 2022" nominendiks.

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu auhinna "Aasta maaraamatukoguhoidja" eesmärk on väärtustada ja tunnustada maaraamatukoguhoidjat kutsetöös oma raamatukogus ja paikkonna elu edendamisel või Eesti raamatukogunduses aasta töötulemuste põhjal (septembrist septembrini). 

Üle-eestilise auhinna "Aasta maaraamatukoguhoidja 2022" nominendid kuulutatakse välja XXII maaraamatukoguhoidja päeval 28. oktoobril Toila SPA Hotellis ning auhinna saaja tehakse teatavaks ja auhind antakse üle ERÜ aastakoosolekul 2023. a veebruari lõpus.

Palju õnne ja soovime edu üle-eestilisel konkursil!