« Tagasi

Päästeameti veebikoolitused

Päästeameti ennetusmeeskond viib läbi tasuta veebikoolitusi. Seekord on plaanis kaks koolitust: esimene on kriisiteemaline „Elu kui mõnus mäng" ja teine tuleohutusalane koolitus „5 elumuutvat minutit".

23. märtsil kell 18-19 ELU KUI MÕNUS MÄNG

Selleks, et edukam olla, tuleb lauamängus mõni käik alati ette mõelda ja nii ka elus. Milleks on vaja kriisiks valmistuda ja varuda, kui poed on avatud, kool ja lasteaed töötavad, trenni tegemine ja sotsiaalmeedias surfamine on igapäevane?

Veebikoolitusel „Elu kui mõnus mäng" arutleme teemal, kuidas oma elu mugavamalt elada, kui ei saa teha oma argitoimetusi.

29. märtsil kell 18-19 5 ELUMUUTVAT MINUTIT

Eelmise, 2022. aasta teises pooles juhtus mitu tulekahju, kus inimesed küll esialgu väljusid põlevatest ruumidest, kuid läksid siis tagasi ning hukkusid seetõttu.

Seekordsel veebikoolitusel räägime tulekahjude menetleja Raido Metsaga sellest, mis toimub tulekahju eel, ajal ja järgselt. Kui kiiresti levib tuli ning mitu minutit on enda päästmiseks aega. Kindlasti anname nõu ning tuletame meelde, kuidas tuleõnnetusest vigastusteta pääseda.

Mõlemale koolitusele saate registreeruda Päästeameti broneerimissüsteemi kaudu, mis asub SIIN. Leidke sealt huvi pakkuv koolitus, logige süsteemi sisse ning registreeruge koolitusele. Pärast õnnestunud registreerumist saate automaatse kinnituskirja. Koolituse veebilingi saadame vahetult enne koolitust teile e-kirjaga.

Kõik eelregistreerunud osalejad saavad pärast koolitust lisamaterjale ning ligipääsu koolituste salvestustele. 

Lisainfot leiate Päästeameti Facebooki kontolt ning Elu kui mõnus mäng ürituse lehelt ja 5 elumuutvat minutit lehelt .

Kohtumiseni koolitusel!

Lääne päästekeskuse ennetuspartnerid