« Tagasi

Eterniidi ja teiste asbesti sisaldavate materjalide kaardistamine

Keskkonnaministeerium kogub edaspidiste jäätmekäitluse kogumisringide rahastamise kavandamise eesmärgil infot asbesti sisaldavate eterniidijäätmete ja teiste asbesti sisaldavate nõuetekohast kõrvaldamist vajavate toodete kohta Eestis. 
 
Muhu Vallavalitsus palub info koondamisel kõigi muhulaste abi ning ootab kuni 15.02.2021 (k.a.) teavet selle kohta, kus ja millises koguses Muhu saarel on asbesti sisaldavaid eterniidijäätmeid ja muid asbesti sisaldavaid materjale, millest soovitakse lähitulevikus nõuetekohaselt vabaneda. Elanike sissekirjutus ei ole oluline, oodatud on andmed kõigilt vallas asuvate kinnistute omanikelt ja ettevõtetelt.
 
Hetkel on tegemist vaid jäätmekoguste kaardistamisega, küsitluse täitmise alusel ei avane koheselt võimalust jäätmetest vabaneda, kuid Teie jagatud info on suureks abiks edaspidiste tegevuste kavandamisel.
 
Kui soovite teile kuuluval kinnistul asuvate asbestijäätmete kohta jagada infot telefoni või e-posti teel või tekib vormi kohta täiendavaid küsimusi võtke palun ühendust valla keskkonnaspetsialistiga: telefonidel 4530681, 56157024 või e-posti aadressil keskkond[ät]muhu.ee
 

GoogleDocs küsimustiku leiate klõpsates järgneval lingil: Eterniidijäätmete ja asbesti sisaldavate toodete kaardistamine

 


Statistika

Rahvaarv: 1974
Pindala: 207,9 km²
Suurim asula: Liiva (167)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 52
Huvikoole: 0

Kontaktid