« Tagasi

Päästeamet on algatanud kampaania: FOTOJAHT „ MÄRKA VEEOHTU!“

  • Fotojahile on oodatud fotod koos lugudega ohtlikest kohtadest, kus võivad juhtuda veeõnnetused või uppumissurmad.
  • Osalema on oodatud kõik huvilised.  Igas päästepiirkonnas antakse välja auhinnad kahes vanusegrupis: kuni 18-aastased ja üle 18-aastased.
  • Tööde esitamise tähtaeg on 16. august 2020.
  • Fotosid koos sinna juurde kuuluvate selgitavate tekstidega ootame e-posti aadressile markaveeohtu@rescue.ee, kirja teemareale märgi „Fotojaht" ja maakond, kus pilt tehtud on.
  • Fotojahi tingimused ja täiendav info Päästeameti kodulehelt  /veeohutus.ee/markaveeohtu

Fotojahi teema on veega seonduvate ohtude märkamine ja seeläbi õnnetuste ennetamine. Fotojahile on oodatud fotod ohtlikest KOHTADEST, kus võivad juhtuda veeõnnetused või uppumissurmad. Näiteks on kodude läheduses tiigid, ujumiskohad, veega täitunud kraavid, katmata kaevud, katkised purded jne. Samuti võiks tähelepanu pöörata ka kõikidele teistele veekogudele nagu karjäärid, järved, jõed, meri, rabalaukad ja muud, mis võivad saatuslikuks osutuda. Fotojahi auhindade saajaid teavitatakse personaalselt ning nende nimed avaldatakse Päästeameti Facebook´i lehel. Foto edastamisega nõustub osaleja kampaaniatingimuste ja isikuandmete (nimi, e-posti aadress) töötlemisega auhinnamängu läbiviimise eesmärgil. Loosimine toimub 25. augustil.  Pildile püütud eriti ohtlike olukordade puhul reageerib piirkondlik ennetusbüroo ja püüab leida koos koostööpartneritega võimaluse ohuolukorra lahendamiseks.


Statistika

Rahvaarv: 1975
Pindala: 207,9 km²
Suurim asula: Liiva (168)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 52
Huvikoole: 0

Kontaktid