« Tagasi

Noorte Ettevõtluspäev: “Võta ise ette” ja Saaremaa Päike äriideede konkurss Muhu Noortekeskuses

Ürituse info

Saare maakonna 2020 aasta noorte ettevõtluspäev leiab aset 5. oktoobril 2020. a kell 10 - 17.30 Muhu Noortekeskuses, kus paralleelselt leiab aset kaks sündmust – Ettevõtluspäev "Võta ise ette" ja Saaremaa Päike äriideede kaitsmine.

„Võta ise ette" on 5 tunnine koolitus ettevõtlusest ja minifirmade loomisest. Selle käigus tutvutakse ettevõtlusega, ettevõtjale vajalike oskustega, JA Eesti minifirma programmiga, tehakse 5- liikmelistes rühmades viie tunni jooksul läbi ettevõtte loomine, alustades äriidee välja töötamisest kuni prototüübi esitluseni. „Võta ise ette" on õppimine tegevuse kaudu. Koolitusel vahelduvad terav mõttetegevus mõnusate mänguliste vahepalade ja praktilise tööga. Päeva lõpuks on igal grupil valmis suur ülesanne ehk idee prototüüp. Äriidee läbimõtlemist toetavad väiksed ülesanded ja lühiloengud, mis annavad prototüübi loomiseks vajalikke teadmisi. Prototüüpi testitakse ja lõpuks esitletakse rühmatöö tulemusi kõigile osalejatele. Koolituse käigus omandatakse teadmisi ettevõtlusest, loovusest, meeskonnatööst, minifirma asutamisest ja tegevusest. Kumbki sündmus sisaldab nii uusi teadmisi kui ka väljakutseid. Ühendavateks lülideks saavad olema head kõhutäited, auhindamine ning meelelahutus.

Tasuta, vajalik eelregistreerimine SIIT

 

NB! Seoses Covid-19 viiruse levikuga palume pidada kinni ettevaatusabinõuetest, mille kohta leiate infot SIIT

Juhul, kui viiruse levikust tingituna rakenduvad sündmuse läbiviimist takistavad piirangud, toimub sündmus veebiülekandena, millest teavitame registreerunuid e-kirja teel.

Päevakava

  • 10:00 - 12:00 Võta ise ette (JA) / Esinemine (BeWise)
  • 12:00 - 12:40 Lõuna
  • 12:40 - 14:40 Võta ise ette (JA) / Esitlemine (BeWise)
  • 14:40 - 15:40 Päike toodete ja teenuste esitlus / Hindamiskomisjon
  • 16:40 - 17:10 Bänd / Hindamiskomisjoni töö / auhindade vormistus
  • 17:10 - 17:30 Tänud / Auhinnad
  • Bussid kodudesse

Osalemine

Tasuta, vajalik eelregistreerimine SIIT

Korraldaja Saare Arenduskeskus triin@sasak.ee


Statistika

Rahvaarv: 1975
Pindala: 207,9 km²
Suurim asula: Liiva (168)
Koole: 1
Lasteaedu: 1
Külasid: 52
Huvikoole: 0

Kontaktid