Kui soovid oma sündmust kalendrisse lisada, palun saada sündmuse info aadressile kultuur[ät]muhu.ee
« Tagasi

Treening-koolitus. Kehakaalu langetamine

Alguskuupäev: 18.09.22
Kestus 19:00 – 20:15
Tüüp: Koolitus
Asukoht: Vanatoa Taluhotell, Koguva küla, Muhu vald, Saare maakond
  + Lisa minu kalendrisse
UUS 4-osaline sessioon: KEHAKAALU LANGETAMINE + SEEDIMISE PARANDAMINE SPETSIAALSED JOOGA VÕIMLEMISHARJUTUSED koos traditsioonilise Hiina Meditsiini punktmassaaziga.
Tunnid toimuvad pühapäeviti 11.09, 18.09, 25.09, 02.10 kell 19.00- 20.10 Vanatoa Taluhotellis online juhendaja vahendusel. Kaasa võtta oma matt ja mugavad riided.
Omalt poolt pakume taimeteed ja juurvilju tipiga.
Sessioon koosneb 4'st 65 minutilisest kokkusaamisest. Kõikidel aktiivsetel osalejatel reaalsed tulemused!
Hiina Meditsiin on aastatuhandeid teadnud, et selleks, et keha sisemine energia (chi), tõesti liikuma pääseks, on vaja teha spetsiaalseid harjutusi. Koos kindlate kehal asuvate punktide stimuleerimisega kiirendab see energiaringlust seedimisega seotud energiakanalites ja aitab selle kaudu kehakaalu langetada.
Kui Sa tunned, et oled tüdinud soovitustest jooksma või kõndima asuda, on need soovitused just sulle! Kui tunned raskustunnet keha keskosas, jäikust või kõhukinnisust, siis tule ennast aitama! Tund aega kindlaid harjutusi koos soovituste ja nippidega nendegi päevade jaoks, mil treeningtunde ei toimu, annavad võimaluse nii seedimise kiiruse kui kehakaalu osas olulisi muutusi teha.
Võimalus on ka online tundi järele vaadata ja korrata. Kõikide kasutatavate akupunktuuripunktide kohta saad meilile kirjaliku materjali. See on ainult individuaalseks kasutamiseks ja annab võimaluse kohapeal õpitut pidevalt kodus kasutada. Harjutuste õige sooritamise juurde kuuluvad ka kindlad hingamistehnikad, mida samuti tundides õpime.
Tulemuste saavutamiseks on soovitame osaleda kogu sessioonil (mitte üksikutes tundides). Neljaosalise sessiooni hinnaks on 60 eurot, ühe korra hind on 20 eurot.
Registreemiseks kirjuta info@vanatoa.ee või helista 5558 7494.
Registreemise tagab ettemaks 20 eurot.
Juhendajast:
Anne Tipner- Torn on treeneri ja koolitajana tegutsenud viimased 26 aastat, neist viimased 15 joogateraapia, seljateraapia ning individuaalse nõustamise valdkonnas. Hiina Meditsiini ja akupunktuuri on ta õppinud Hiinas, erinevate õpetajate kursustel, praktiseerides igapäevaselt. Ta peab oma elus ülitähtsaks ühendatuse tunnet ja inimeste aitamist. Kuna oleme kõik energeetiliselt seotud, on võimalik igaühe isikliku õnnetunde kaudu maailm paremaks ja õnnelikumaks paigaks muuta. Samuti tegeleb füüsilise poole hädade parandamise kõrval ka probleemide põhjuste juurde jõudmise.