Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Kinoõhtu Hellamaa Külakeskuses
21. oktoobril kell 19 Hellamaa Külakeskuses on meil suurepärane võimalus vaadata filmi „Ameerika suvi“ ja kohtuda filmikangelastega. Külla tulevad täiesti tavalised noored inimesed, kelle suvi sai filmilindile jäädvustatud.
 
“Ameerika suvi” on road-movie sugemetega komöödia elust enesest, mis põhineb Eesti tudengite tõestisündinud lugudel Ameerika Ühendriikides ukselt-uksele raamatuid müües. 

Karismaatiline müügikunn Norris, hädavaresest motivatsiooniraamatute fänn Alan, seiklushimuline Läti tüdruk Anna ja kõige suhtes skeptiline Eesti poiss Martin leiavad end 8000 kilomeetri kaugusel kodust, Ameerika kõrbelinnas, ukselt uksele raamatuid müümas. Neile lubati elu seiklust ja võimalust teenida palju raha — kuid kas kõik ikka on nii nagu paistab?

“Ameerika suvi” on Eesti esimene täispikk USA­s üles võetud mängufilm, mis on filmitud guerilla-meetodil — väike entusiastlik meeskond, 18-tunnised võttepäevad, käepärased rekvisiidid ja filmimine tavaliste inimestega nende igapäevakeskkonnas California ja Nevada kõrbelinnades. 

See film puudutab meid kõiki, sest raamatumüügist on saanud Eestis unikaalne fenomen — kõik teavad kedagi, kes on suve Ameerikas veetnud, kellel on hästi läinud, kellel halvasti, igaühel oma lugu. Võta see seiklus ette, ilma et peaksid ohverdama kolm kuud imekaunist Eesti suve.
Kinodes alates: 9.09.2016
Filmi pikkus: 1h 22 min
Film on alla 12 a. mittesoovitatav!Elitec Free