Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Koolitus Pastoraadihoones

Vaata Muhu pärandkooli tegemised, kuulutus

KUTSUME kõiki huvilisi ja toetajad 14. ja 15. juunil pastoraati, endisesse poiste käsitööklassi, kus on esimene avalik üritus Muhu pärandikooli tegemistes. Avatud on õpituba, kus räägime akendest  kui maja silmadest, kuidas neid õppida lugema ja vajadusel aitama.
 
  • Eesmärk on huviliste kaasabil korrastada Muhu pastoraadi aknad.
  • Tegemist on jätkuprojektiga,  mille  sissejuhatavas õppetsüklis analüüsime kogu hoone akende olukorda,  teeme valikud ja otsused ning koostame edasise tegevusplaani.
  • Kogenud meistrite juhendamisel näidatakse akna restaureerimise põhitõdesid. Kaasame nii Muhu enda kui ka Saaremaa meistrid, jagame kogemusi ja erinevate kogukondade pärandit.
  • Esimese õppetsükli tulemus on vähemalt üks korrastatud näidisaken, mille eeskujul saavad õpitoas osalejad anda omapoolse panuse Muhu pastoraadi akende kestvusaja pikendamisele.
  • Osavõtt on tasuta, ehk tasu on lihtsalt kohalolek.
 
Reedel alustame kell 14.00 ja laupäeval kell 10.00. Kokku kahel päeval ca 10 tundi nendega koos, kes soovivad kogu protsessist osa saada. Uksed on avatud kõigile. Lihtsalt uudistajad ja kuulajad on samuti oodatud.  Endale vabalt valitud ajal. 
 
Inna Ligi

Elitec Free