Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Blogid
26/02/2020 15:56 Muhu tutitegu
Selle aasta sügisel, 2. oktoobril tähistab Muhu vald oma 30. sünnipäeva.

Kui mujal maailmas algas rotiaasta, siis Muhus algab tutiaasta.

Peo õnnestumiseks ootab vald abikäsi ja aidata saab absoluutselt igaüks. Nimelt vajame sünnipäevapeoks väga suurt kogust tutte. Ei pea muretsema, tutitegu on imelihtne ja lõbus tegevus ning tuttide tegemisega saavad kõik hakkama.

Nüüd on aeg oma villase lõnga salavarud välja kaevata. Jagage seda infot sõprade ja tuttavatega ning tehke koos tutte.

Tuttide valmistamisega võib kohe peale hakata. Tuti tegemisega võib oma vaba aega lõbusalt sisustada:  praami- või poesabas, puhkepausi ajal, jahil looma passides või arsti juures oodates. Tutte võivad teha sportlased, ehitajad, suvitajad, jahimehed, lapsed, mehed, naised...

Mida rohkem tutte, seda rohkem on üllatusi. Tuti värv ega suurus pole oluline. 
Kui tutte hakkab nii palju saama, et ise enam koju ära ei mahu, siis võib need viia Piiri Taaskasutuskeskusesse Mare juurde. Temal on ka lõnga anda ja müüa. 

Seda, mis tuttidest edasi saab, saavad kõik 2. oktoobril tulla valla peole vaatama. Selleks ajaks on tutitegu kõigil nii käpas, et peole tulles on paslik ennastki tuttidega kaunistada.

FBs on avalik Muhu Tutiteo grupp, kust saab tutitegu jälgida ja seda õpetust teistelegi jagada. Selles grupis saab postitada tutiteo uudiseid, lõnga jagada, lõnga hankida, oma koguseid pildistada ja tutikoosolekuid kokku leppida. Jagage seda infot ka vanaemadega, sest neil on kindlasti tutiteo salanippe. Info tutiteo ja õpitubade kohta ilmub ka valla kodulehel ning infotahvlitel.

Ja mis seal muud, kui jätke lapsed tutistamata ja pange nad nurka kenasti tutte tegema.
 
Muhu valla 30. sünnipäevapeo kujundusjuht
Reine Uspenski
5298066
 
Kuidas teha tutte

Kuidas teha väikseid tutte

Kuidas teha mitu tutti korraga


Elitec Free