Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv 

Blogid
28/03/2019 17:49 Talgutest
Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutas 13. märtsil tänavuse talgukevade alanuks,  kulminatsioon saabub maikuu esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga. Koostöös Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega on sel kevadel üks üleskutse korrastada oma kodukandis laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale jäävaid kultuuriväärtuslikke paiku. Töid ja tegemisi mahub aga talgupäeva taas väga erinevaid. Muuhulgas kutsutakse eestimaalasi kaasa lööma õueraamatukogude meisterdamise algatuses ning osalema nurmenukutalgutel, mille eesmärgiks on aidata Tartu Ülikooli teadlastel hinnata meie looduse liigirikkust ja seisukorda. Teeme Ära talgutega seonduv üldinfo on leitav veebilehelt www.teemeara.ee , kus on võimalik oma talgud ka registreerida.

Ka sel aastal pakutakse  Muhu talgulistele tasuta suppi. Palun teatage supisoovist hiljemalt neljapäevaks, 2. maiks telefonidel 5622 1922, 453 0674 või annika@muhu.ee. Supi väljastamine toimub Muhu Põhikooli sööklast 4. mail kell 12.00 - 12.30. NB! Supi transpordiks on vaja oma nõud kaasa võtta. Veel parem, kui nõud on juba eelmisel päeval sööklasse viidud.

Talgute järgselt on võimalik kuludokumentide alusel taotleda talgutega seotud kulude kompenseerimist. Toetuse määr ühe talgu kohta on kuni 30 eurot. Talgute kulu aruande vorm on leitav valla kodulehelt http://www.muhu.ee/Toetuste-taotlus. Taotlusi koos kuludokumentidega oodatakse vallamajja 20. maini 2019. a.

Tegusat talgupäeva!
Annika Auväärt
Elitec Free