Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv 

Blogid
15/03/2018 09:16 
Algab Teeme Ära talgute kirjapanek
Head talgujuhid üle Eestimaa!
 
Teeme Ära talgukevad on käes ning saab täna sümboolse avalöögi. Olete oodatud värsket talguveebi uudistama ja oma talguid kirja panema.
 
Tänavu kutsume üles tegema oma elukeskkonda paremaks ja rõõmsamaks, kasutades selleks oma kodukihelkonna traditsioonilisi värve. Kingime Eestile ühiselt oma kihelkondade värvid!
 
Euroopa kultuuripärandiaastat saab tähistada talgulaua katmisel. Neile, kes soovivad oma talgutel valmistada mõnda piirkondlikku rooga, hõimu- või rahvustoitu, on laua katmise lihtsustamiseks ka Selveri kinkekaart väärtusega 25 eurot, mida jagub tuhandele kiiremale soovijale.
 
Kogu asjakohase info ja abimaterjalid leiad lehelt www.teemeara.ee/talgujuhile.
 
Nagu juba tavaks, saab iga inimene ja iga kogukond ise otsustada, millised tööd ja tegemised 5. mai talgupäeval ühiselt ette võetakse. Talguid kirja pannes saad valida oma stardipaketi kättesaamiseks sobivaima pakiautomaadi. Stardipakettide laialivedu algab aprilli alguses.
 
Talguveebi talgute lisamine pole muutunud, kehtib endine kasutajanimi (e-posti aadress) ja salasõna. Kui jääd hätta või vajad nõu, siis aitame hea meelega. Küsi julgesti oma maakonna koordinaatorilt või kirjuta info@teemeara.ee .
 
 
Teeme ära!
 
Talgupäeva meeskonna poolt rõõmsat ja tegusat talgukevadet soovides
 
Tarmo Tüür
Teeme Ära talgupäeva eestvedaja


Elitec Free