Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Vallamaja

Muhu Vallavalitsuse ametnike ja töötajate tööruumid asuvad kolmes erinevas hoones- vallamajas, hooldekeskuses ja lasteaiahoones.

Vallamaja on avatud

E - K 8.30 - 17.00
N 8.30 - 18.00
R 8.30 - 16.00
Lõuna 12.30 - 13.00
Kodanike vastuvõtt: eelneval kokkuleppel spetsialistiga, kantseleis võetakse kodanike vastu igal tööpäeval

VALLAVANEM (puhkus 08.05-17.05.2017/ 10.07-03.08.2017)
Raido Liitmäe 
Haridus ja eriala: kõrgharidus/ tehnikainsener
telefon: +372 453 0670, +372 508 2776
e-post: raido.liitmae@muhu.ee

VALLASEKRETÄR (puhkus: 26.06-09.07.2017/ 28.08-10.09.2017/ 23.10-29.10.2017)
Ave Toomsalu 
ametijuhend
Haridus ja eriala: kesk-eri/väikeettevõtlus
telefon: +372 453 0677
e-post: vald@muhu.ee

SEKRETÄR-REGISTRIPIDAJA (puhkus: 15.05-21.05.2017/ 05.06-11.06.2017/ 11.07-24.07.2017/ 07.08-13.08.2017)
Heiske Tuul 
ametijuhend
Haridus ja eriala: kesk-eri/ raamatupidamine
telefon: +372 453 0672
e-post: heiske.tuul@muhu.ee

ARENDUSNÕUNIK (puhkus: 20.03-31.03.2017/ 17.07-31.07.2017/ 24.10-31.10.2017)
Annika Auväärt 
ametijuhend
Haridus ja eriala: kõrgharidus/ väikeettevõtlus
telefon: +372 5622 1922 / +372 453 0674
e-post: annika@muhu.ee

PEARAAMATUPIDAJA KT
Liia Saaremäel
Haridus ja eriala: kõrgharidus/ raamatupidamine
telefon: +372 453 0673
e-post: liia@muhu.ee

Irena Tarvis (puhkus: 19.06-29.06.2017/ 17.07-30.07.2017/ 21.08-29.08.2017/ 23.10-29.10.2017)
ametijuhend 
Haridus ja eriala: kõrgharidus/ raamatupidamine
e-post: irena.tarvis@muhu.ee  

SOTSIAALNÕUNIK (tööruumid asuvad hooldekeskuses, kodanike vastuvõtt E, T 9.00-16.00) (puhkus: 03.07-23.07.2017/ 07.08-21.08.2017)
Triin Valk    
ametijuhend
telefon: +372 459 8196
e-post: triin.valk@muhu.ee

SOTSIAALHOOLDAJA (puhkus: 29.05-27.06.2017)
Aili Õige 
ametijuhend
telefon: +372 459 8196/ +372 5356 3180

LASTEKAITSETÖÖTAJA-SOTSIAALPEDAGOOG (tööruumid asuvad hooldekeskuses, kodanike vastuvõtt
T 9.00-12.00, N 14.30-16.00) 
(puhkus: 26.07-23.08.2017)
Ene Vokk
ametijuhend
telefon: +372 459 8196/ +372 5801 7055
e-post: ene.vokk@muhu.ee

MAA-JA PLANEERINGUNÕUNIK (tööruumid asuvad lasteaiahoones) (puhkus: 20.03.-26.03.2017/ 12.06-22.06.2017/ 24.07-09.08.2017)
Pille Tamm
telefon: +372 453 0680
e-post: maa@muhu.ee

EHITUSSPETSIALIST (tööruumid asuvad lasteaiahoones) (puhkus: 26.06-30.07.2017)
Indrek Võeras 
ametijuhend
Haridus ja eriala: kõrgharidus/ ehitusinsener
telefon: +372 453 0682
e-post: indrek@muhu.ee 

IT-spetsialist (tööruumid asuvad lasteaiahoones) (puhkus: 24.07-13.08.2017)
Raul Nöörlaid 
ametijuhend

telefon: +372 5806 0012
e-post: raul@muhu.ee

Ametnike ja töötajate palgajuhend



Elitec Free